PRIVĀTUMA POLITIKA

SIA " MOBILIZING" (turpmāk Difftravel) respektē visu šīs vietnes apmeklētāju privātumu. Difftravel apstrādās jūsu personisko informāciju saskaņā ar augstākajiem juridiskajiem un ētikas standartiem. Tālāk ir aprakstīts, kā Difftravel apkopo jūsu personisko informāciju un kā šī informācija tiek apstrādāta un izmantota.

1.Saziņa tiešsaistē
Difftravel ir ieviesis risinājumus, lai pēc iespējas labāk aizsargātu jūsu personisko informāciju. Sazinoties ar lietotājiem, Difftravel izmanto uzticamus datu tīklus, kas cita starpā ir aizsargāti ar nozares standarta ugunsmūri un paroles aizsardzību.

2.Personiskā informācija

Visa personiskā informācija, ko jūs sniedzat, izmantojot šo vietni, tiks apstrādāta saskaņā ar piemērojamajiem privātuma tiesību aktiem. Pamatojoties uz šiem tiesību aktiem, jūs varat piekļūt savai personiskajai informācijai, ko apkopojusi Difftravel, un, ja nepieciešams, pieprasīt labojumus. Personiskā informācija nozīmē jebkuru informāciju, ko var izsekot personai, piemēram, vārdu, adresi, dzimšanas datumu un to, kā jūs izmantojat mūsu vietni.
Difftravel vāc tikai personas informāciju, kas tiek sniegta brīvprātīgi. Piekrītot konfidencialitātes politikai, jūs piekrītat, ka Difftravel uzglabā un izmanto jūsu personas datus statistikas un mārketinga nolūkos. Ja nevēlaties saņemt tiešā mārketinga informāciju, lūdzu, informējiet mūs, zvanot pa tālruni +371 24888028 vai nosūtot e-pastu uz difftravel.mobilizing@inbox.lv .

3.Automātiski apkopota nepersonalizēta informācija
Dažos gadījumos Difftravel apkopo nepersonalizētu informāciju, piemēram, kādu pārlūkprogrammas versiju vai datora operētājsistēmu izmantojat utt. Šī informācija palīdz LITE candles labāk reaģēt uz apmeklētāju vajadzībām un vēlmēm.

4.Sīkdatņu politika
Difftravel attiecībā uz savu vietni izmanto tā sauktās “sīkdatnes”. Tas nozīmē, ka uz jūsu datoru tiek nosūtīts neliels teksta fails (sīkfails), tāpēc vietnes izmantošana no datora tiks atvieglota. Ja nevēlaties saņemt sīkfailus, varat izmantot savas interneta pārlūkprogrammas palīdzības failus, lai uzzinātu, kā jūs varat bloķēt sīkfailus vai saņemt brīdinājumu pirms sīkfailu saglabāšanas.

5.Izmaiņas
Difftravel patur tiesības jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma grozīt šo paziņojumu par konfidencialitāti. Jūs vēlāk automātiski apmeklējat šī paziņojuma par konfidencialitāti nosacījumus, ieskaitot jebkādus grozījumus. Tāpēc, ja bieži apmeklējat mūsu vietni, ieteicams regulāri iepazīties ar šo tekstu.

6. Maksājuma apstrāde
“Maksājumu apstrādi nodrošina maksājumu platforma makecommerce.lv, tāpēc mūsu uzņēmums maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus nodod platformas īpašniekam Maksekeskus AS.

7. Atsaukt datus

Lai atsauktu piekrišanu par datu apstrādi lūdzu sazinaties uz e-pastus: difftravel.mobilizing@inbox.lv