Difftravel nosaukums ir veidots no vārda atšķirīgs jeb citāds, pielāgots tūrisms cilvēkiem ar dažāda veida invaliditāti: dzirdes, redzes vai kustību traucējumiem, kā arī vecākiem cilvēki ar staigāšanas grūtībām, viņu draugiem un tuviniekiem.

Ekskursijās var piedalīties ikviens: ar vai bez invaliditātes. Vairāk tomēr būsim piemēroti tiem,kas staigā lēnāk vai pārvietojas ratiņkrēslā. Ekskursijas notiek nelielās grupās ar jaunu busiņu. Pēc vajadzības nodrošinām otru transportlīdzekli. Ceļošana mazās grupās dod lielu priekšrocību. Mēs pielāgojamies situācijai un varam nedaudz mainīt plānu,ja tas ir nepieciešams. 2022.gada sezonā mēs izbraucām ap 45 ekskursijām.Mūsu ekskursijas ir ļoti draudzīgas un sirsnīgas. Ikviena jauna redzēšanās dod prieku. Mani ceļotāji mēdz teikt, ka tā ir ne tikai ceļošana, tā ir arī emocionāla terapija, kas arī pēc ceļojuma vēl ilgi liek kavēties atmiņā un priecāties par piedzīvoto.
Varam sastādīt maršrutu individuālajam braucienam. Šis ir sirds projekts. Mēs priecāsimies, ja jūs būsiet atpūtušies un priecīgi.

Šobrīd mēs piedāvājam ekskursijas līdz 24 h bez nakšņošanas Latvijā un Lietuvā, Igaunijā, atbilstoši Patērētāju tiesību aizsardzības centra un tūrisma likuma prasībām. Nākotnē, plānots veidot un piedāvāt ārzemju braucienus, kā arī mēs priecāsimies strādāt ar ārzemju viesiem Latvijā. Latvija ir skaista un zaļa zeme ar bagātu vēsturi un kultūru.

Projektu atbalsta Eiropas sociālais fonds: "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" Granta izsniedzējs: Finanšu institūcija ''Altum" Par granta līdzekļiem tika iegādāts busiņš un aprīkots ar aizmugures liftu ratiņkrēsliem, kā arī izstrādāti maršruti bez barjerām. Par granta līdzekļiem netiek finansētas ekskursijas. Ekskursijas klients apmaksā no sava personīgā budžeta, bet kā sociālais uzņēmums  labprāt sadarbosimies ar pašvaldībām vai organizācijām, kurām ir ieplānoti līdzekļi atpūtas un kultūras pasākumiem. Tad projekta ietvaros, varam nodrošināt ekskursijas. Tās var būt gan kultūras,gan izglītojošās ekskursijas ar dažādām darbnīcām.

Par ekskursijām, lūdzu, jautāt! Latvijas iedzīvotājiem lūgums zvanīt pa telefonu 24888028. Ārzemju viesiem, lūgums rakstīt uz e- pastu: santa@difftravel.org , lai noskaidrotu jūsu vajadzības un intereses. Mēs nepiedāvājam nakšņošanu, bet varam ieteikt pieejamas viesnīcas un restorānu. Transfēru no lidostas varam organizēt pēc pieprasījuma. Par individuālajām ekskursijām cenas jautājiet. Cena atšķirsies, ja brauks 1 persona privātā tūrē vai vairākas personas no 1-8. Cena norādīta par personu 8 cilvēku grupā. Lūdzu, pirms jūs gribat maksāt par ekskursiju, vienmēr piezvaniet vai uzrakstiet, izrunājiet savas vajadzības visos sīkumos.Atbalstītāji: