Difftravel nosaukums ir veidots no vārda atšķirīgs jeb citāds, pielāgots tūrisms cilvēkiem ar dažāda veida invaliditāti: dzirdes, redzes vai kustību traucējumiem, kā arī vecākiem cilvēki ar staigāšanas grūtībām, viņu draugiem un tuviniekiem.

Ekskursijās var piedalīties ikviens: ar vai bez invaliditātes.
Varam sastādīt maršrutu individuālajam braucienam. Šis ir sirds projekts. Mēs priecāsimies, ja jūs būsiet atpūtušies un priecīgi.

Šobrīd mēs piedāvājam ekskursijas līdz 24h bez nakšņošanas Latvijā un Lietuvā, Igaunijā, atbilstoši Patērētāju tiesību aizsardzības centra un tūrisma likuma prasībām. Nākotnē, plānots veidot un piedāvāt ārzemju braucienus, kā arī mēs priecāsimies strādāt ar ārzemju viesiem Latvijā. Latvija ir skaista un zaļa zeme ar bagātu vēsturi un kultūru.

Projektu atbalsta Eiropas sociālais fonds: "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" Granta izsniedzējs: Finanšu institūcija ''Altum"

Par ekskursijām, lūdzu, jautāt! Latvijas iedzīvotājiem lūgums zvanīt pa telefonu 24888028. Ārzemju viesiem, lūgums rakstīt uz e- pastu:santa@difftravel.org , lai noskaidrotu jūsu vajadzības un intereses. Mēs nepiedāvājam nakšņošanu, bet varam ieteikt pieejamas viesnīcas un restorānu. Transfēru no lidostas varam organizēt pēc pieprasījuma. Par individuālajām ekskursijām cenas jautājiet. Cena atšķirsies, ja brauks 1 persona privātā tūrē vai vairākas personas no 1-8 Atbalstītāji:

Pirkumu grozs